1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні вперше за рік подешевшала соняшникова олія

19.08.2021 23:50 Бізнес

Починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію.

Починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію.

Споживчі ціни на соняшникову олію в липні поточного року (відносно червня поточного року) знизилися на 0,34%. Дефіциту соняшникової олії не спостерігається. Про це повідомляє асоціація Укроліяпром. 

"За даними Держстату, починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію соняшникову її виробниками", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що в порівнянні з травнем поточного року відпускні ціни підприємств на олію соняшникову нерафіновану знизилися на 3,1%, рафінована - на 5,5%. У липні поточного року відпускні ціни підприємств знизилися (проти травня) на олію соняшникову нерафіновану - на 4,2%, рафінована - на 9,2%. Проти червня поточного року відпускні ціни підприємств знизилися на олію нерафіновану - на 1,2%, рафінована - на 4,0%. 

Індекс споживчих цін поточного року на олію соняшникову (до попереднього місяця) склав 99,3%. Така тенденція спостерігається вперше за весь 2020/21 маркетинговий рік.

Читайте на ГК:Ввезення, облік та розподіл гуманітарної допомоги за спрощеною процедурою: ВРУ ухвалила важливий законопроєкт
Читайте на ГК:Ядерне питання: в Україні з'явиться завод, який забезпечить безпечне зберігання відпрацьованого ядерного палива
Читайте на ГК:Отримати документи можна буде вдвічі швидше: внесено зміни до процедури видачі та оформлення одного з водійських свідоцтв
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська