1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні здорожчала курятина: ціни по регіонах

18.08.2021 22:43 Бізнес

Куряче м'ясо стрімко здорожчало при чому як у магазинах так і на ринках.

Куряче м'ясо стрімко здорожчало при чому як у магазинах так і на ринках.

 У порівнянні з 2020 роком, у серпні 2021 ціни на курятину виросли на 21%. Середня вартість курятини по регіонах України складає на сьогоднішній день 58,05 гривень за кілограм, пише hvylya.net.

Найбільший стрибок цін на куряче м'ясо стався за останній місяць. Курятина подорожчала на 5%, а за тиждень додала в ціні 2%.

У Мінагрополітики надали цінник по регіонах. На сході України кілограм курячого м'яса коштує в середньому 52 грн; на заході - 55 грн; на півночі - 59,63 грн; в центральному регіоні - 58,93 грн. Найдорожча курятина продається на півдні України - 64,7 грн/кг.

Ще в травні 2021 року найдорожчу курятину продавали в центральних областях України - близько 57 грн за кг.

Ціни на курячі яйця також не стоять на місці. В кінці серпня очікується черговий стрибок цін, пов'язаний з ростом цін на зернові культури, якими годують курей. На сьогоднішній день яйця по Україні коштують в середньому 28 грн/десяток. Найдешевші яйця продають в західних областях - 20 грн за один десяток, найдорожчі - в центральному регіоні і в столиці.

Нагадаємо, Соняшникова олія в Україні може значно здешевшати.

Читайте на ГК:Онлайн кредит: швидке рішення в непростій ситуації | Ufin
Читайте на ГК:Скільки може заробляти логопед у Закарпатській області?
Читайте на ГК:Як спонукати школярів вивчати польську мову: сучасні методи, інтерактивні підходи та поради для репетиторів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська