1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті дитячий табір через незаконність скасував закупівлю квадроцикла

17.08.2021 12:19 Бізнес

Дитячий оздоровчий табір «Зачарована долина» (Іршава) скасував закупівлю квадроцикла за 267 тис. грн. Контракт із ТОВ «АМВ Техніка» уклали без аукціону і з порушенням Закону України «Про публічні закупівлі», про що раніше писали «Наші гроші. Львів».

Фактично, дитячий табір уникнув процедури відкритих торгів, хоча не мав на це права. Установа забезпечує потреби держави або територіальної громади. Це означає, що усі закупівлі на понад 200 тис. грн повинні проводитись на відкритих торгах.

Першу закупівлю квадроцикла оголосили ще у червні 2021 року, але вона не відбулась через недостатню кількість учасників. І відразу після цього тендерний комітет відав замовлення ТОВ «АМВ Техніка». Хоча мав оголосити ще одні відкриті торги і лише, якщо і ця спроба була б невдалою, тоді можна було б провести переговорну процедуру, як вчинили у таборі.

Як пояснив директор табору Михайло Сенина, договір розірвали через звернення департаменту молоді і спорту.

«Ми об’явили тендер, а кажуть, що треба два рази об’являти. Наш департамент (молоді і спорту – ред) сказав розірвати договір. В департаменті нам повідомили, що закупівлю провели з порушенням», ‒ каже директор табору Михайло Сенина.

Також Михайло Сенина додав, що дитячий табір вже повторно оголосив відкриті торги на закупівлю квадроцикла. Хто візьме участь у тендері стане відомо 20 серпня.

Нагадаємо, що «Наші гроші. Львів» повідомляли і про іншу закупівлю дитячого  табору. Тоді «Зачарована долина» замовила меблів на 575 тис. грн, а обидва учасники торгів мали ідентичні документи та працюють на місцеву меблеву фабрику «К’лен». Варто відзначити те, що у тендерній документації представники тендерного комітету додали як приклад фото меблів, що співпадають з продукцією фабрики.

“Наші гроші. Львів”

Нагадаємо, До уваги закарпатців: щоб отримати субсидію, треба погасити борги за газ.

Читайте на ГК:Злочин та покарання: крадія затримали по "гарячих слідах" (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатець "обчистив" місцевий магазин на кілька тисяч гривень: правоохоронці затримали крадія по "гарячих слідах" (ФОТО)
Читайте на ГК:MAN із сюрпризом: чому патрульні викликали слідчих на місце події? (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська