1. Новини Закарпаття
  2. >

Курси валют на 17 серпня: гривня продовжує зростати

17.08.2021 08:17 Бізнес

Нацбанк продовжує зміцнювати гривню по відношенню до долара і євро, але на міжбанку гривня пішла вниз.

Нацбанк продовжує зміцнювати гривню по відношенню до долара і євро, але на міжбанку гривня пішла вниз.

Національний банк України на вівторок, 17 серпня, зміцнив курс гривні на 4 копійки по відношенню до долара і на 3 копійки до євро. Про це свідчать дані на сайті НБУ в понеділок, 16 серпня. 

Нацбанк встановив офіційні курси валют на такому рівні: 

- 100 доларів США - 2 664,57 гривень (-0,0474 грн); 

- 100 євро - 3 136,33 гривень (-0,0345 грн). 

За 100 угорських форинтів дають 8,9 грн.

На міжбанківському валютному ринку курс долара в продажу виріс на 9 копійок - до 26,75 гривень за долар, курс у купівлі - до 26,73 гривень за долар. Курс євро в продажу виріс на 13 копійок - до 31,50 гривень за євро. 

Раніше Нацбанк розповів про зміни в діяльності банків. За даними регулятора, фінустанови активно скорочують мережу філій та персонал, а також знімають банкомати і встановлюють POS-термінали.

Читайте на ГК:Людей - ціла хмара в лісах: жителі області йдуть по гриби із екстримом й попри негоду
Читайте на ГК:Поїзди із Закарпаття також є у списку: в «Укрзалізниці» заявили про зміну курсування поїздів
Читайте на ГК:Правосуддя нового покоління: на Закарпатті запрацює дистанційний суд
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська