На міжбанку курс долара впав на 8 копійок - до 26,80 гривні за долар, в купівлі знизився також на 8 копійок - до 26,78 гривні за долар.

Національний банк України на понеділок, 2 серпня, зміцнив курс гривні майже на 7 копійок відносно долара і майже на 3 копійки відносно євро. Про це свідчать дані на сайті НБУ в п'ятницю, 30 липня. Таким чином, офіційний курс долара впав до мінімуму більш ніж за рік.
Нижчим курс був тільки 2 липня 2020 року - 26,77 гривні за долар. Своєю чергою, євро знизився після зростання напередодні.
Нацбанк встановив офіційні курси валют на такому рівні:
- 100 доларів США - 2681,68 гривні (-0,0699 грн);
- 100 євро - 3189,46 гривні (-0,0293 грн).
На міжбанківському валютному ринку курс долара впав на 8 копійок - до 26,80 гривні за долар, у купівлі знизився також на 8 копійок - до 26,78 гривні за долар. Курс євро в продажу впав на 9 копійок - до 31,84 гривні за євро.
Читайте на ГК:Можуть зникнути сільради та смт: у Раді взялися за населені пунктиЧитайте на ГК:Загинув дорослий та двоє дітей: на Заході України зіткнулися Toyota та Ford (ФОТО)
Читайте на ГК:Чи дозволять в Україні виїзд чоловіків за кордон під заставу