1. Новини Закарпаття
  2. >

Яка організація може надати швидку позику онлайн?

27.07.2021 11:04 Бізнес

Що робити, якщо терміново потрібні гроші? Оптимальний варіант - зайняти необхідну суму у друзів, знайомих, родичів.

Що робити, якщо терміново потрібні гроші? Оптимальний варіант - зайняти необхідну суму у друзів, знайомих, родичів.

Однак, далеко не завжди це можливо, оскільки, в складних фінансових умовах нашого життя небагато знайдеться людей, які мають можливість і бажання кредитувати. Не дарма ж придумали приказку - хочеш позбутися від людини, займи йому грошей.

Брати кредит у банку не вийде, якщо гроші потрібні терміново. На оформлення банківського кредиту піде кілька днів. А що робити, якщо гроші потрібні сьогодні? В такому випадку допоможе тільки звернення до мікрофінансової організації (МФО), яка спеціалізується на оперативній видачі короткострокових кредитів на невеликі суми (до 10-20 тисяч грн).

Швидка позика на карту дасть можливість позичальникові вирішити свої поточні фінансові проблеми без великих затрат часу і з високою ймовірністю отримання кредиту. Оформити кредит в МФО можуть особи, які досягли повноліття, які отримали паспорт і ідентифікаційний код. Для оформлення кредиту в МФО знадобиться також номер банківської карти, мобільний телефон і електронна пошта, на яку буде відбуватися реєстрація. Швидка позика грошей – це «територія» МФО.

Реєстрація

В даний час на ринку мікрокредитування працюють десятки різних МФО, які навперебій пропонують свої послуги. Дуже багато МФО періодично проводять різноманітні акції, спрямовані на залучення нових клієнтів. Зазвичай це безпроцентні кредити, різні пільгові кредити, розіграші цінних призів, туристичних путівок та ін. Участь в таких акціях дозволяє клієнту з максимальною вигодою використовувати взяті в МФО гроші в кредит.

Щоб оформити кредит в МФО, позичальник повинен зайти на сайт організації, пройти нескладну процедуру реєстрації, вказавши достовірні дані про себе, підтвердити свій номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. В обов'язковому порядку позичальник повинен прив'язати свою банківську карту до свого аккаунту на сайті МФО, в іншому випадку, отримати кредит не вийде. Як варіант, всі ці операції можна провести, відвідавши один з офісів МФО. Однак, на це знадобиться набагато більше часу, офіси працюють в певні години і дні, а багато МФО взагалі не мають наземних пунктів, працюючи тільки через Інтернет. Тому, з багатьох точок зору позика онлайн в МФО вигідніша для клієнта.

Як оформити кредит в МФО

Після завершення реєстрації клієнт може подати заявку на отримання кредиту, вказавши його розмір і термін кредитування. Умови кредитування докладно викладені на сайті конкретної МФО, всі неясні питання можна уточнити в службі підтримки. Подана заявка розглядається в автоматичному режимі протягом 15-30 хвилин, після чого по ній виноситься рішення (схвалюються більш 90% поданих заявок).

У разі прийняття позитивного рішення, позичальник підписує електронний кредитний договір, і отримує гроші на свою карту, яку він прив'язав до аккаунту на сайті МФО. Отриманий кредит в обов'язковому порядку треба погасити в установлені терміни, щоб уникнути нарахування штрафних санкцій та щоденної пені.

Нагадаємо, на Закарпатті продавці алкоголю та тютюну за порушення сплатять 2,6 млн гривень

Читайте на ГК:Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити
Читайте на ГК:Закарпатці продовжують палити суху траву: пожежі знищили ще 9 гектарів землі (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська