1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпаття: в яких районах найбільше боргують за газ

22.07.2021 17:50 Бізнес ВАЖЛИВО

Понад 10 000 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» боргують за газ більше 1000 гривень.

Понад 10 000 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» боргують за газ більше 1000 гривень.

Як інформують в пресслужбі товариства 4% клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ») мають прострочену понад 2 місяці заборгованість за газ в розмірі понад 1000 гривень. Загальний борг цих 10324 споживачів складає більше 67 мільйонів гривень.

«Найбільше боргують за спожитий газ мешканці Ужгорода та Ужгородського району (25% від загальної заборгованості), Виноградова і Виноградівського району (19%) та Мукачева і Мукачівського району (близько 17,5% від загальної заборгованості). У свою чергу, найкращий рівень розрахунків за останні півроку – в громадах Перечина та Великого Березного (понад 131%). Ми вдячні клієнтам, які розуміють, що вчасні розрахунки за газ є запорукою його стабільного постачання, та злагодженій роботі усіх сервісів ТОВ «Закарпатгаз Збут»», – зазначає директорка компанії Вікторія Томинець.

У ТОВ «Закарпатгаз Збут» вкотре звертають увагу клієнтів, що сплачувати за спожите блакитне паливо потрібно щомісячно до 25 числа.
Незважаючи на прийнятий владою мораторій на відключення боржників у період карантину, ТОВ «Закарпатгаз Збут» має право стягувати прострочену заборгованість в судовому порядку. У такому разі, окрім суми боргу, боржник оплачує судовий збір, інфляційні втрати та 3% річних від суми заборгованості.

Довідка: 6 липня 2021 року почав діяти наказ Міністерства юстиції №1061/5. Відтепер за рішенням суду та на вимогу державних і приватних виконавців на банківські рахунки боржників за житлово-комунальні послуги буде накладатися автоматизований арешт і відбуватися списання коштів. Якщо коштів на банківських рахунках виявиться недостатньо для виплати всієї суми боргу, різницю можуть стягнути за рахунок іншого майна.

Нагадаємо, В Україні активізувалися шахраї, що прикриваються символікою "ПриватБанку".

Читайте на ГК:“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)
Читайте на ГК:Сучасне мистецтво процвітає: у Виноградові відкрили першу персональну вставку юної художниці (ФОТО)
Читайте на ГК:Вулична бійка переросла у стрілянину: подробиці конфлікту на Закарпатті (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська