1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді визначили перевізників на п'яти автобусних маршрутах

15.06.2021 18:49 Бізнес

Чергове засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на 5 міських автобусних маршрутах відбулося сьогодні в Ужгородській міськраді.

Чергове засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на 5 міських автобусних маршрутах відбулося сьогодні в Ужгородській міськраді.

Єдиним претендентом на обслуговування чотирьох маршрутів було ТОВ «Транс-Уж X».

За результатами конкурсу буде відновлено перевезення маршрутом № 4 «пл. Корятовича - КПП «Ужгород» (через вул. Верховинську, Лозову, Сріблясту) та відкоригованим на проханням ужгородців маршрутом № 19 «КПП «Ужгород» - мкр-н «Дравці» (через пл. Шандора Петефі).

Договори на перевезення пасажирів цими маршрутами будуть укладені лише на один рік, оскільки транспорт «Транс-Уж X» не повністю відповідає визначеним умовам конкурсу.

Товариство також визначили переможцем конкурсу на маршрутах № 26 «в/м 555 – мкр-н Горяни – УжНУ» та № 58 «Залізничний вокзал – УжНУ», конкурс на обслуговування яких був оголошений через дострокове розірвання договорів із попереднім перевізником. Умовами конкурсу передбачено збільшення кількість автобусів на маршруті № 58. Договори з переможцем конкурсу укладуть на 5 років.

Оскільки не було претендентів на право обслуговувати маршрути № 158 «пл. Корятовича - міський цвинтар «Барвінок», конкурсний комітет рекомендував виконкому Ужгородської міськради оголосити конкурс повторно. 

Нагадаємо, В Ужгороді виписали 116 постанов за порушення паркування.

Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Напав на поліцейського: на Закарпатті затримали агресивного водія
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська