1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді виявили самовільне будівництво в Новому районі (ФОТО)

07.06.2021 16:55 Бізнес

На вулиці Тиводара Легоцького, 3 в Ужгороді виявили самовільне будівництво

На вулиці Тиводара Легоцького, 3 в Ужгороді виявили самовільне будівництво

Зі скаргою на незаконне будівництво звернулися до управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради.

На місці працівники ДАБК під час попереднього огляду з'ясували, що на вул.Тиводара Легоцького, поруч із ветеринарною клінікою, орендар приміщень без належного відведення земельної ділянки, без отримання містобудівнихумов та обмежень забудови земельної ділянки, без повідомлення про початок будівельних робіт почав зводити прибудову. Споруда, до того ж, розташована у межах «червоної лінії» вул. Тиводара Легоцького та охоронної зони мереж зв'язку, що є порушення державних будівельних нормУкраїни.

За інформацією управління ДАБК буде проведена позапланова перевірка, власника приміщень або орендаря притягнуть до адміністративної відповідальності.

Складуть також припис про знесення самовільної прибудови.

Нагадаємо, Директора фірми-підрядника судитимуть за заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт вулиці в Ужгороді.

Читайте на ГК:На Ужгородщині горів житловий будинок: є загиблий
Читайте на ГК:Джерело тепла та світла в бляшанці: в Ужгороді школярі “заливали” окопні свічки для жителів Херсону (ФОТО)
Читайте на ГК:Вилучили комп'ютери, гроші та камери відеоспостереження: закарпатські правоохоронці припинили діяльність грального закладу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська