1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті вісьмом підприємцям списано 424 606 грн штрафних санкцій

28.05.2021 17:08 Бізнес

Фізичні та юридичні особи окремих категорій мають можливість списання пені та штрафних санкцій у разі погашення ними основної суми податкового боргу та за умови сплати поточних податкових зобов’язань.

Це передбачено Законом України № 1072-ІX. 

Як повідомляють у ГУ ДПС у Закарпатській області, наразі до податкових органів Закарпаття 14 боржників подали 17 заяв про списання штрафних санкцій та пені, по яких загальна сума податкового боргу, станом на 1 листопада 2020 року, становить понад 6,3 млн гривень.

Вісьмом суб’єктам господарювання, які повністю виконали умови Закону №1072-ІX, проведено списання штрафних санкцій та пені на суму 424 606 гривень.

Щодо інших боржників, у разі виконання ними умов зазначеного Закону, підлягають списанню штрафні санкції орієнтовно на суму трохи більше 3,7 млн гривень.

Нагадаємо, списання пені та штрафних санкції здійснюється за заявою платника податків, яка подається платником до контролюючого органу за місцем адміністрування відповідного платежу (з урахуванням відкритих інтегрованих карток платників). Звертаємо увагу платників податків, що термін подання такої заяви – до 9 червня поточного року.

Після проведення списання відповідну інформацію платник податків може отримати в приватній частині електронного кабінету.

Нагадаємо, На Закарпатті виявлено факти формування штучного податкового кредиту на суму 6,7 млн грн.

Читайте на ГК:Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити
Читайте на ГК:Закарпатці продовжують палити суху траву: пожежі знищили ще 9 гектарів землі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська