1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Бізнес є: закарпатці задекларували понад півмільярдні доходи за минулий рік

99
Бізнес Закарпаття

У Головному управлінні ДПС інформують, що в кампанії декларування доходів, отриманих в 2020 році, є три важливі дати.

Бізнес є: закарпатці задекларували понад півмільярдні доходи за минулий рік

Перша – із 1 січня 2021 року громадяни розпочинають подавати декларації про доходи. Друга – 1 травня громадяни закінчують подавати декларації про доходи. Третя – до 1 серпня громадяни мають самостійно сплатити податок із задекларованих доходів.

За словами заступника начальника ГУ ДПС у Закарпатській області Ігоря Ороса, до податкових органів Закарпаття громадяни подали 3471 декларацій, що на 455 декларацій більше, ніж минулоріч, з яких 1389 декларацій подано з метою отримання податкової знижки. Загалом закарпатці задекларували понад 552,2 млн грн доходів, які були отримані у 2020 році. Ця сума, в порівнянні з минулим роком більша на 178,8 млн гривень.

Згідно з поданими деклараціями самостійно визначена до сплати сума податку на доходи фізичних осіб склала понад 10,5 млн грн, а військового збору – 1,5 млн грн. Наразі (станом на 1 травня поточного року) до бюджету вже перераховано майже 812 тис. грн ПДФО та майже 200 тис. грн військового збору.

Найбільше доходів отримували громадяни від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна – майже 87,2 млн грн; успадкованого чи отриманого у дарунок майна – 72,2 млн грн; інших доходів – 41,1 млн грн; доходів одержаних з джерел за межами України – 14,9 млн грн; надання майна в лізинг, оренду – 16,9 млн грн; інвестиційного прибутку – 2 млн грн., - інформує пресслужба ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, «Не було ні великих підприємств, ні гірськолижних курортів», - Зеленський про перший візит до Закарпаття.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber