1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

В Україні ФОПи зможуть зареєструватися онлайн

77
Бізнес Україна

У рамках запропонованого експериментального проекту ФОПам надається можливість самостійно зареєструватися в автоматичному режимі без участі держреєстратора.

В Україні ФОПи зможуть зареєструватися онлайн

Кабінет Міністрів прийняв постанову Про реалізацію експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємця в автоматичному режимі. Рішення прийнято на засіданні уряду 28 квітня. 

В рамках запропонованого експериментального проекту ФОПам надається можливість самостійно в автоматичному режимі без участі держреєстратора зареєструватися підприємцем, пройшовши аутентифікацію і подавши заяву на державну реєстрацію програмними засобами. Після цього заява буде передана до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації. 

Нагадаємо, з квітня 2020 року послуги у сфері держреєстрації ФОП за заявами, поданими в електронній формі, представляються через Єдиний державний веб-портал електронних послуг Портал Дія. Такими послугами скористалися вже понад 300 тис. осіб.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber