1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні ФОПи зможуть зареєструватися онлайн

28.04.2021 19:08 Бізнес

У рамках запропонованого експериментального проекту ФОПам надається можливість самостійно зареєструватися в автоматичному режимі без участі держреєстратора.

У рамках запропонованого експериментального проекту ФОПам надається можливість самостійно зареєструватися в автоматичному режимі без участі держреєстратора.

Кабінет Міністрів прийняв постанову Про реалізацію експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємця в автоматичному режимі. Рішення прийнято на засіданні уряду 28 квітня. 

В рамках запропонованого експериментального проекту ФОПам надається можливість самостійно в автоматичному режимі без участі держреєстратора зареєструватися підприємцем, пройшовши аутентифікацію і подавши заяву на державну реєстрацію програмними засобами. Після цього заява буде передана до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації. 

Нагадаємо, з квітня 2020 року послуги у сфері держреєстрації ФОП за заявами, поданими в електронній формі, представляються через Єдиний державний веб-портал електронних послуг Портал Дія. Такими послугами скористалися вже понад 300 тис. осіб.

Читайте на ГК:На час війни Кабмін дозволив видавати ID-паспорти без електронного підпису
Читайте на ГК:«Ми повинні жити за європейськими законами»: в уряді назвали приблизні строки вступу України у ЄС
Читайте на ГК:У Мінфіні розповіли, коли Україні доведеться віддавати кредити, взяті під час війни
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська