1. Новини Закарпаття
  2. >

Відомо, скільки на Закарпатті легальних продавців алкоголю та тютюну

22.04.2021 16:08 Бізнес

В Закарпатті легальним продажем алкоголю, тютюну та пального займаються 3722 суб’єкти господарювання.

В Закарпатті легальним продажем алкоголю, тютюну та пального займаються 3722 суб’єкти господарювання.

На території Закарпатської області здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 3602 суб’єкти господарювання, 48 суб’єктів господарювання здійснюють оптову торгівлю пальним та 72 – роздрібну. Про це повідомляє Ілля Матьола, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

За словами очільника податкового відомства краю, у суб’єктів господарювання наявні 4499 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем, 3152 на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 304 ліцензії на роздрібну торгівлю пальним та 427 ліцензій на зберігання пального.

– Протягом січня-березня 2021 року до місцевих бюджетів від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єктами господарювання перераховано 4,2 млн грн. Впродовж першого кварталу видано 1589 ліцензій, з них 903 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 686 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Також видано одну ліцензію на право оптової торгівлі сидром та перрі (без додання спирту), – зазначає Ілля Матьола та додає, що від ліцензування пального до місцевих скарбниць мобілізовано майже 440 тис. грн, в тому числі від оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального, повідомила ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, Від сьогодні на Закарпаття повноцінним маршрутом курсуватиме потяг "Київ-Рахів-Київ".

Читайте на ГК:Конфісковано товару на 82 млн гривень: на Закарпатті "покарали" ділків за митні правопорушення
Читайте на ГК:Від 1 до 6 годин за раз: відомі графіки відключень електроенергії на 22 грудня
Читайте на ГК:«Я там був, я знаю, що треба»: центральні ЗМІ розповіли про закарпатця, який допомагає військовим (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська