1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В українсько-угорському бізнес-форумі взяли участь 100 підприємців

16.04.2021 18:05 Бізнес

В онлайн-заході взяли участь представники сфер машинобудування, металообробки, легкої, харчової та агропромисловості.

В онлайн-заході взяли участь представники сфер машинобудування, металообробки, легкої, харчової та агропромисловості.

Українсько-угорський бізнес-форум відбувся онлайн в п'ятницю, 16 квітня. Його організаторами виступили Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Угорське агентство сприяння експорту, ГУ Офіс з просування експорту України, а також посольство України в Угорщині за підтримки Enterprise Europe Network, повідомляється на сайті МЗС України. 

У роботі онлайн-бізнес-форуму взяли участь більше 100 підприємців двох країн. Це були представники у сферах машинобудування, металообробки, легкої, харчової, агропромисловості. 

Заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік, виступаючи на відкритті форуму, зазначив, що реформи щодо поліпшення бізнес-клімату, що йдуть в Україні, допоможуть посилити зв'язки між підприємцями України і Угорщини. Економічному співробітництву також сприятиме створена при українському МЗС Рада експортерів та інвесторів. 

Держсекретар Міністерства закордонних справ і торгівлі Угорщини Левенте Мадяр зазначив, що уряд його країни зацікавлене в розвитку політичного та економічного діалогу. Він також закликав угорських підприємців активно взаємодіяти з партнерами у всіх регіонах України. 

На сьогодні активна співпраця між двома країнами проходить в таких сферах, як сільське господарство, інформаційні та комунікаційні технології, машинобудування, харчування і легка промисловість. 

Перспективними є також переробка відходів, транспорт, складське господарство, поштова і кур'єрська діяльність, логістика, охорона здоров'я, туризм і курортно-рекреаційна сфера. У рамках форуму Дмитро Сенік і Левенте Мадяр підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Читайте на ГК:Угорщина допомагає: близько 500 потужних джерела безперебійного живлення доправили на Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Будапешт дарує Різдво українським сім’ям: адвентські календарі та пряникові будинки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми зрозуміли, що маємо допомогти": в Україні на кордоні з Угорщиною збудували сухий порт
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська