1. Новини Закарпаття
  2. >

Змінити мобільного оператора зі збереженням номера телефону стане простіше – Мінцифри

07.04.2021 22:23 Бізнес

Із 1 грудня 2021 року запрацює спрощена процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону.

Із 1 грудня 2021 року запрацює спрощена процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону.

Про це повідомляє Мінцифри.

Зазначається, що 5 квітня Мін'юст зареєстрував зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку. 

Відповідно до нової процедури:

номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4;абонент має звернутися до одного - нового оператора, а не до двох, як було раніше; договір з колишньою компанією розірветься автоматично;користувачі без контракту тепер зможуть залишити свій номер під час зміни оператора за спрощеним порядком - реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

"Очікується, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами та стимулюватиме до поліпшення якості послуг, які отримують українці", - йдеться у повідомленні.

"Послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року. За майже 2 роки операторам надійшло близько 200 тис офіційних звернень, але 40% заявникам відмовили. На заваді стала бюрократизованість процесів.

Також важливо, що кожного року мобільних операторів залишають більше 7 млн користувачів, частина з яких потенційно могла б скористатися цією послугою", - додали в уряді.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Німі” дзвінки від шахраїв: чим небезпечні такі дзвінки та що робити у таких випадках
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська