1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

На Закарпатті виявили три АЗС, які працюють без відповідних ліцензій

320 Бізнес Закарпаття

Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА, доповів прем’єр-міністру України Денису Шмигалю щодо роботи у напрямку протидії нелегальних АЗС в Закарпатській області.

На Закарпатті виявили три АЗС, які працюють без відповідних ліцензій

Сьогодні відбулася чергова селекторна онлайн нарада, інформує пресцентр ОДА.

Відповідно до переліку Нафтогазової Асоціації України в країні загалом потрібно перевірити 475 об’єктів. В Закарпатській області  – 11.

За словами заступника голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки за останні два тижні в області перевірено вісім АЗС із зазначеного переліку. На п’яти АЗС є відповідні ліцензії, ще три об’єкти за вказаним місцем розташування відсутні. Зараз тривають перевірки та збирається відповідна інформація щодо цих трьох АЗС. 

Представниками Закарпатської обласної прокуратури накладено арешт на документи, транспортний засіб, причеп-цистерну та близько 5 тон ймовірно незаконно виготовленого дизельного пальна. Орієнтовна вартість вилученого майна складає 500 тис.грн. Працівниками Головного управління Нацполіції у Закарпатській області перевірено 21 об’єктів, на одному відсутня ліцензія, на одному припинено незаконну діяльність. Кількість виявлених порушень – 1.

Нагадаємо, 4 березня створена оновлена робоча група та визначено план роботи на цей рік. Перший крок – це перевірити зазначені об’єкти з переліку Нафтогазової Асоціації України.

Нагадаємо, на Закарпатті за рік патрульні зафіксували 59 ДТП зі зниклими.

Читайте також: