1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо найбільш постраждалих від карантину ФОПів

15.03.2021 18:51 Бізнес

Найбільше було закрито ФОПів у складському господарстві, а відкрилося в сфері комп'ютерного програмування і в сфері інформаційних послуг.

Найбільше було закрито ФОПів у складському господарстві, а відкрилося в сфері комп'ютерного програмування і в сфері інформаційних послуг.

В Україні від карантину найбільше постраждало фізосіб-підприємців (ФОП) в складському господарстві і в оптовій торгівлі. У цих сферах спостерігаються максимальні скорочення, пише УНІАН з посиланням на OpenDataBot.

Так, під час карантинних обмежень закрито 10 928 ФОП в сфері складського господарства, 5 668 в оптовій торгівлі.

Станом на 15 березня 2021 року кількість ФОП в складському господарстві скоротилася, в порівнянні з початком минулого року, на 10,44%, в оптовій торгівлі - на 4,95%. А в сфері радіо і телебачення - на 13,15%.

Тим часом під час карантину було відкрито 30 25 ФОП в сферах комп'ютерного програмування, 6 338 - в галузі інформаційних послуг і 5 438 в сфері надання інших індивідуальних послуг.

Найбільше спостерігалося зростання ФОП в сфері поштової та кур'єрської діяльності - до 2 750 ФОП (зростання за рік склало 4,5 рази).

Згідно з даними OpenDataBot, станом на 15 березня, заклади громадського харчування повернулися за показниками грошових обігів на початок 2020 року.

Читайте на ГК:Банальна перевірка врятувала від незліченної кількості смертей: на Закарпатті інформують про рейд у багатоквартирних будинках
Читайте на ГК:Порушення на мільйони: митниця Закарпаття зафіксувала близько 300 випадків злочинів за перші місяці 2024 року
Читайте на ГК:"В українців волосся дибки стало": вироби виготовлені на відомому закарпатському заводі помітили у руках окупантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська