1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Тячівщині підприємця можуть оштрафувати на 60 000 гривень: що стало причиною

16.02.2021 21:48 Бізнес

На одному з підприємств Тячівщини працювали вісім неоформлених робітників.

На одному з підприємств Тячівщини працювали вісім неоформлених робітників.

Наприкінці цьогорічного січня фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області проводили інспекційне відвідування на одному з підприємств Тячівського району, що спеціалізується з виготовлення меблів.

Під час контрольного заходу головні державні інспектори виявили, що підприємець допустив до виконання певного виду робіт вісім найманих працівників без офіційно оформлених з ними трудових відносин. Вказані особи відмовилися надати письмові пояснення.

Але хід інспекційного відвідування фіксувався засобами відеотехніки. За результатами його проведення посадові особи Управління склали акт, де вказали виявлені порушення трудового законодавства, зокрема допуск до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

Тепер на суб’єкта господарювання чекає відповідальність. Нагадуємо: допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин тягне за собою штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, що на даний час становить 60000 грн., інформує Управління.

Нагадаємо, тячівський злодій переховувався в Київській області.

Читайте на ГК:На Закарпатті вогонь знищив надвірну споруду: залучались три одиниці техніки
Читайте на ГК:На Закарпатті виявили ще одно тіло у воді: перші подробиці
Читайте на ГК:Таких випадків в Україні ще не було: закарпатку засудили на 5 років через "курйозну" дрібницю
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська