1. Новини Закарпаття
  2. >

Пасемо задніх: Закарпаття посіло аж 16-те місце в рейтингу легкості ведення бізнесу в Україні, - BRDO

01.02.2021 12:26 Бізнес ВАЖЛИВО

Вийшов цьогорічний рейтинг “Regional Doing Business — 2020”, який відображає сприятливість інвестиційного клімату в українських обласних центрах.

Вийшов цьогорічний рейтинг “Regional Doing Business — 2020”, який відображає сприятливість інвестиційного клімату в українських обласних центрах.

За результатами дослідження, Закарпатська область стала шістнадцятою в рейтингу найкомфортніших областей для ведення бізнесу в Україні. Переможницею рейтингу в 2020 році стала Житомирщина.

Рейтинг презентував Офіс ефективного регулювання BRDO, повідомляє прес-служба BRDO.

Рейтинг “Regional Doing Business — 2020” визначається за сумою балів, набраною обласним центром у шести компонентах: започаткування бізнесу, сплата місцевих податків, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж, одержання дозволів на будівництво та електронні сервіси. Оцінювання проводилося за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування українських підприємців, у якому взяли участь 1754 респонденти з 25 областей та міста Києва.

“Це вже третє дослідження сприятливості умов ведення бізнесу в українських областях, яке проводить BRDO. Рейтинг здійснюється на підставі опитування згідно з адаптованою методологією Doing Business Світового банку. Поступ реформи децентралізації надає нові повноваження місцевому самоврядуванню. Спосіб реалізації повноважень часто має визначальний вплив на те, який державний сервіс отримають місцеві підприємці. Від місцевого самоврядування часто залежить, чи будуть реалізовані ухвалені реформаторські закони. Regional Doing Business — лакмусовий папірець, що вказує органам місцевого самоврядування, на чому треба акцентувати увагу, щоби поліпшити умови для підприємців та залучати інвесторів”, — відзначив Олексій Дорогань, виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO.

Зазначимо, що рейтинг “Regional Doing Business”, який оцінює легкість ведення бізнесу в усіх обласних центрах України, експерти BRDO розробляють із 2017 року.

 

Переглянути результати рейтингу можна за посиланням 

Нагадаємо, Геймер-мільйонер. Як живе найбагатший кіберспортсмен світу (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Українці мають знати: Чехія знову змінює правила перебування біженців з України на їх території
Читайте на ГК:Нагороджено медаллю «Хрест Свободи»: митрополит Київський і всієї України ПЦУ нагородив начальника Закарпатського ОТЦК та СП (ФОТО)
Читайте на ГК:Звичний ще бабусям і дідусям нинішніх школярів: графік літніх канікул змінили

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська