1. Новини Закарпаття
  2. >

Вартість біткоїна вперше перетнула рекордну позначку в 25 000 доларів

26.12.2020 23:50 Бізнес

На біткоїн припадає понад 70% ринку криптовалют.

На біткоїн припадає понад 70% ринку криптовалют.

Зростання вартості найвідомішої криптовалюти світу - біткоїна - триває і надалі. У суботу, 26 грудня, на торговельному майданчику Bitstamp, що спеціалізується на торгівлі криптовалютами, вартість біткоїна перевищила позначку в 25 тисяч доларів США.

Утім, курс цієї цифрової валюти на іншим майданчиках може відрізнятися, оскільки немає централізованої системи електронних торгів біткоїном. Про це повідомляє інформагенція dpa.

Цьогоріч курс біткоїна зазнав значних коливань. На початку року вартість цієї криптовалюти становила близько 8 тисяч доларів, згодом у березні, під час першої хвилі пандемії коронавірусної хвороби, вона опустилася до позначки менше 4 тисяч доларів. Згодом розпочалося поступове зростання курсу цієї криптовалюти, що значно прискорилося восени. Лише від середини жовтня курс біткоїна зріс більш ніж удвічі. У листопаді його курс уперше за три роки перевищив позначку у 18 тисяч доларів, а вже 16 грудня - вперше в історії перетнув поріг у 20 тисяч доларів.

Як зазначають аналітики, причин такого різкого зростання кілька. Визначальним фактором стало те, що дедалі більше професійних інвесторів розглядають цю криптовалюту як об'єкт інвестицій. Також значний вплив на зростання курсу біткоїна мало і рішення системи електронних платежів PayPal, невдовзі уможливити своїм клієнтам розрахунки за допомогою криптовалют, зокрема й біткоїна.

Натепер на біткоїн припадає понад 70% ринку криптовалют.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців
Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська