1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатським платникам податків відстрочать податковий борг

18.12.2020 12:31 Бізнес

Відстрочення податкового боргу надається платникам податків – фізичним особам, у тому числі самозайнятим особам, які станом на 1 грудня 2020 року мали загальний розмір податкового боргу (у тому числі штрафні санкції, пеня та проценти за користування розстроченням/відстроченням) у сумі, що не перевищує 6 800 гривень. Такий податковий борг може бути відстрочений до 29 грудня 2021 року. Відстрочення надається без нарахування процентів за користування таким відстроченням.

Для того аби скористатись процедурою відстрочення, платнику податків необхідно звернутись з відповідною заявою довільної форми до контролюючого органу, де обліковується такий податковий борг.

Заяву можна подати як у паперовому вигляді (особисто звернувшись до контролюючого органу або надіславши листа), так і в електронному вигляді через приватну частину Електронного кабінету.

У разі погашення платником податків повної суми відстроченого боргу не пізніше встановленого терміну, штрафні санкції та пеня не будуть застосовуватись.

Таке відстрочення податкового боргу передбачено Законом України №1072 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1072-20), повідомила ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, на Іршавщині у жінки конфіскували петарди та салюти, які вона продавала дітям.

Читайте на ГК:Закарпатець отримає строк до 10 років ув'язнення за підтримку РФ
Читайте на ГК:Закарпаття потрапило під "удар": в області запровадили графіки аварійних відключень світла
Читайте на ГК:Справжній закарпатський шлягер: простори інтернету заполонила нова пісня Роберта Тіводара (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська