1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті податківці виявили підрядників, які «відмили» на будівництві понад 1 млн гривень

10.12.2020 11:02 Бізнес

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Закарпатській області опрацьовано надані слідчим управлінням ГУ НП в Закарпатській області матеріали кримінального провадження стосовно фінансово-господарської діяльності ПП «Б».

Встановлено, що службові особи суб’єкта господарювання незаконно заволоділи бюджетними коштами під час виконання в 2019 році підрядних будівельних робіт в Перечинському районі.

Так, службові особи ПП «Б» відображали у звітних документах нереальні операції з придбання товарно-матеріальних цінностей, в результаті яких штучно сформували витрати в сумі 1 010 743,98 гривень та отримали грошові кошти через банк для оформлення цих операцій по фіскальних чеках РРО. Вказані грошові кошти в подальшому використовувались не за призначенням, а переводились у готівку для власної вигоди службових осіб ПП «Б».

За даними матеріалами слідчим управлінням ГУ НП в Закарпатській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.209 КК України, повідомила ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, Виноградів: двоє депутатів-перебіжчиків сформували більшість "за Бочкая".

Читайте на ГК:"Закарпаттяобленерго": відомо де і коли на Закарпатті не буде світла 14 грудня
Читайте на ГК:Нехтують правилами безпеки: на Закарпатті почастішали випадки отруєння чадним газом
Читайте на ГК:Причина смертей — свічка: на Закарпатті загинули троє дорослих та одна дитина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська