1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті суд зобов'язав бізнесмена сплатити державі майже 2 млн гривень

08.12.2020 20:51 Бізнес

Про це повідомила ДПС у Закарпатській області.

Про це повідомила ДПС у Закарпатській області.

Восьмим апеляційним адміністративним судом підтримано аргументи та задоволено скаргу ГУ ДПС у Закарпатській області щодо підприємця-перевізника, який незаконно подав документи задля відшкодування йому ПДВ.

Раніше фізична особа-підприємець заявляв бюджетне відшкодування з податку на додану вартість за нібито надання послуг з міжнародного перевезення вантажу. Перевіркою контролюючого органу встановлено, що згідно з інформацією, розміщеною на сайті Державної служби України з безпеки на транспорті щодо дійсних ліцензій на право здійснення міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями, відсутні відомості щодо отримання ліцензії цим ФОП на право здійснення такої діяльності та інших дозвільних документів.

Також встановлено, що ФОП не здійснював міжнародних перевезень вантажів з перетином державного кордону, як перевізник. А надані ним перевізні документи до суду, видані на ім’я іншого ФОП. Таким чином, в результаті судового рішення, загальна сума грошових зобов’язань (з врахуванням штрафних санкцій) для підприємця-перевізника склала майже 1 млн 967 тис. грн.

Нагадаємо, Полосков і Закарпаття: хто він, новий очільник облдержадміністрації? 

Читайте на ГК:Це більше, ніж традиція: як пофарбувати яйця на Великдень без хімічних барвників
Читайте на ГК:"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті чатує небезпечна хвороба серед дітей: що важливо знати батькам
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська