1. Новини Закарпаття
  2. >

Для бізнесу розробили пакет допомоги в локдаун

25.11.2020 15:34 Бізнес

При посиленні карантину на український бізнес чекає підтримка. Загалом на ці цілі піде щонайменше 10 млрд грн. Відповідні законопроекти незабаром внесуть на розгляд в Раду.

При посиленні карантину на український бізнес чекає підтримка. Загалом на ці цілі піде щонайменше 10 млрд грн. Відповідні законопроекти незабаром внесуть на розгляд в Раду.

Український уряд вже розробив програми підтримки українців і бізнесу в разі, якщо в країні буде введено локдаун. Про це повідомляється у Telegram-каналі прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Так, ФОП і наймані працівники, чия сфера діяльності може бути закрита через суворий карантин, зможуть отримати матеріальну допомогу в розмірі вісім тисяч гривень.

"За нашими розрахунками програмою в разі посилення карантину зможуть скористатися понад мільйон українців, а загальний обсяг за цим напрямком становитиме 10 мільярдів гривень", - наголошується в повідомленні.

Також при введенні карантину роботодавці зможуть отримати до восьми тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скоротиться через локдаун.

"Ініціативи щодо ЄСВ. Підприємства, які зупиняють роботу в разі введення жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. Для близько 120 тисяч юридичних осіб буде закладено майже 1,5 мільярда гривень. Крім того, від сплати податків і зборів, включаючи ЄСВ, будуть звільнені майже 200 тисяч фізичних осіб - підприємців 1-ї групи", - йдеться на каналі прем'єр-міністра.

У Шмигаля наголосили, що всі пропозиції будуть направлені для розгляду до Верховної Ради.

Читайте на ГК:Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”
Читайте на ГК:Машиніст не встиг загальмувати: потяг «Рахів–Одеса» переїхав чоловіка
Читайте на ГК:Шкарлет назвав формат навчання з 1 вересня: до чого готуватися дітям
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська