1. Новини Закарпаття
  2. >

У Тернополі ресторан перетворили на храм, аби працювати вихідними

13.11.2020 14:51 Бізнес

Бізнесмен зі своїми колегами створили релігійну організацію Братство Лисих і юридично можуть працювати у карантин вихідного дня.

Бізнесмен зі своїми колегами створили релігійну організацію Братство Лисих і юридично можуть працювати у карантин вихідного дня.

Бізнесмен з Тернополя Тарас Ковальчук придумав спосіб, як офіційно може працювати його ресторан і хостел у карантин вихідного дня. Про свій лайфхак він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, він перетворив ресторан на храм, а хостел на монастир.

"Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати в нових умовах. Почали дивитися на досвід інших країн. Запала в очі Польща (найбільш релігійна країна Європи) і фітнес центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилося, церкви не треба, треба просто релігійну організацію", - розповів він.

Після цього Ковальчук зі своїми колегами вирішив створити релігійну організацію Братство Лисих і вести бізнес від її імені.

"Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві - трапезна, Лисий - храм", - зазначив бізнесмен.

Ковальчук нагадав, що згідно зі ст. 35 Конституції України "Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати жодної, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність".

Читайте на ГК:Курс валют на 9 лютого: що відбувається з доларом, євро та злотим
Читайте на ГК:Україну накриє нова хвиля морозу: прогноз погоди на п'ятницю, 9 лютого
Читайте на ГК:Чоловікам за кордоном готують неприємний сюрприз: мобілізація торкнеться кожного
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська