1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Закарпатгаз" планує засудити 700 боржників за розподіл газу

29.10.2020 14:22 Бізнес ВАЖЛИВО

Найбільше випадків несплати - в Ужгородському та Виноградівському районах.

Найбільше випадків несплати - в Ужгородському та Виноградівському районах.

У  жовтні АТ «Закарпатгаз» подало 700 заяв про видачу судових наказів по боржникам. Про це повідомила пресслужба компанії.

Починаючи з другої половини жовтня, 12-ох споживачів суд зобов’язав оплатити борг на загальну суму майже 40 тис грн. Всього до судів першої інстанції подано майже 700 аналогічних заяв про видачу судових наказів. Найбільше таких випадків — в Ужгородському та Виноградівському районах.

Наразі йдеться про суми боргу, які становлять 1000 і більше гривень. Окрім самої заборгованості споживачу доведеться оплатити судовий збір. Невиконання рішення тягне за собою передачу справи у Виконавчу службу і, відповідно, примусове стягнення коштів, сплату виконавчого збору, а також ризик арешту рахунків та заборони виїзду закордон. Таких споживачів, після завершення карантину, відключатимуть від газопостачання першочергово.

«Нам доводиться йти на такі кроки, адже це, у першу чергу, безпека кожного закарпатця. Саме за кошти, сплачені за розподіл, є змога постійно підтримувати належний тиск газу у мережі, забезпечувати роботу аварійно-диспетчерської служби, проводити ремонт та заміну газопроводів, повіряти лічильники, обслуговувати старі та встановлювати нові газорозподільчі пункти тощо», — пояснила комерційна директорка АТ «Закарпатгаз» Юлія Соколова.

Сьогодні борг закарпатців за послугу з розподілу становить майже 33 млн грн. У Закарпатті за цю послугу жодного разу не сплатили майже 20 тис споживачів, які загалом заборгували майже 10 млн грн.

Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Читайте на ГК:В Ужгороді заклади освіти йдуть на карантин: що потрібно знати батькам
Читайте на ГК:Скандал на Закарпатті: судитимуть директора фірми-підрядника, який при ремонті лікарні привласнив понад 750 тисяч гривень (ФОТО)