1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Пріоритетна галузь Закарпаття потребує інвестицій, - ЗА МАЙБУТНЄ

13.10.2020 16:54 Бізнес ВАЖЛИВО

Також є велика потреба у створенні нових робочих місць. Таку думку висловив Сергій Гуцол, керівник аграрного крила осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Також є велика потреба у створенні нових робочих місць. Таку думку висловив Сергій Гуцол, керівник аграрного крила осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Як відомо, аграрна галузь є однією з пріоритетних на Закарпатті. Однак людям потрібно допомогти, щоб вони мали роботу і гідний заробіток тут, а не були змушені виїжджати за кордон.

«Сільське господарство потребує інвестицій, але важливо, щоб вони працювали на розвиток нашої держави, а не годували західні фонди. Ми надзвичайно приваблива країна для вкладання коштів та заробітку. Кілька років тому нам пропонували співпрацю ОАЕ, Китай, Індія. Та через надмірно складні фінансові умови інвестування та виведення коштів, податкове законодавство, судову гілку влади й корупцію на всіх рівнях ці пропозиції залишились нереалізованими», — пояснив очільник.

У програмі партії «ЗА МАЙБУТНЄ», яку активно підтримують представники аграрної галузі, закладений розвиток національного виробництва з високою доданою вартістю.

«Ми повинні створити всі умови для розвитку переробної промисловості у сфері сільського господарства. Тож і інвестиції в аграрну галузь мають передбачати запобіжники від використання землі як інструменту для вивезення сировини з України. До влади повинні прийти розумні управлінці й створити умови для залучення інвестицій у виробництво. Це стане поштовхом для розвитку економіки, створення робочих місць та зростання доходів українців», — підкреслив політик.

Нагадаємо, «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримує законопроєкт про зниження ПДВ для аграріїв, а нещодавно в Ужгороді форум «За Майбутнє» зібрав більше двохсот кандидатів (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська