1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

На Закарпатті Угорська Екуменічна служба допомоги організовує дитячі табори для українських біженців (ВІДЕО)

08.07.2022 13:32 0 Без кордонів

Екуменічна служба допомоги намагається пом’якшити психологічну травму близько 200 українських дітей у своїх таборах в області Шомодь та Будапешті.

Як повідомили в організації, особливу увагу приділяють опрацюванню стресу з тими, хто приїхав з Бучі, Києва, Харкова, Маріуполя, Донецька, Херсона, а також Рахівського району, під час групових занять та у формі спільних ігор. Крім того, у програмі – різноманітні майстер-класи, спортивні заходи, велосипедні тури, екскурсії, відпочинок на озері Балатон, візит у парк пригод та вивчення угорської мови в ігровій формі.

Детальніше - у сюжеті Tv21 Унгвар

Нагадаємо, Угорщина із перших днів війни допомагає українським біженцям на Закарпатті. Значні гуманітарні вантажі надходять до різних куточків краю. Зокрема, систематично гуманітарна допомога надходить до Берегівщині й Виноградівщини. Біженцям у закарпатських громадах також дапомагають Угорські благодійні організації

Слід зауважити: після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувуючи навчання для дітей з України

Із 6 березня переселенцям, що їдуть в Угорщину без відповідних документів, поліція видає тимчасові посвідчення на перебування у країні прямо на кордоні. Таким особам не обов’язково з’являтися і реєструватися на пунктах тимчасового знаходження, їм відповідний дозвіл на 30-денне перебування на території Угорщини правоохоронці видають прямо на кордоні.

Відчутна допомога із боку Угорського Уряду і в налагодженні питання що стосується продовольства в цей час. Зокрема, Угорщина Угорщина запропонувала зробити внесок у врегулювання глобальної продовольчої кризи, спричиненої російською блокадою українських портів.

За словами Петера Сійярто, можна сперечатися про те, як впоратися з цією кризою, але не розумно намагатися вирішити ситуацію, посилаючи більше зброї.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ високо оцінив професійні і дружні стосунки з угорськими колегами (ФОТО)

Читайте на ГК:Угорщина допомагає: близько 500 потужних джерела безперебійного живлення доправили на Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Будапешт дарує Різдво українським сім’ям: адвентські календарі та пряникові будинки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми зрозуміли, що маємо допомогти": в Україні на кордоні з Угорщиною збудували сухий порт