1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Благодійники з Угорщини взяли участь у духовному заході на Берегівщині та доставили на Закарпаття чергову допомогу (ВІДЕО)

14.06.2022 10:00 0 Без кордонів ВАЖЛИВО

Вкотре Угорщина простягає українському народу руку допомоги. Особливо матеріальна й фінансова підтримка із боку Угорського Уряду відчутна зараз, під час війни в Україні, яку почала РФ.

Величезну допомогу в цей час закарпатським громадам надають благодійні угорські організації, зокрема, Католицький Карітас Угорщини.

Днями Карітас св. Анни організував духовний день у Берегові. Програми за участю співробітників Каріатасу та вірян проводилися у будівлі римо-католицької церкви та у Паломницькому домі імені Ференца Пастора. Вступну лекцію проголосив Антал Єне Майнек, - інформує Tv21 Унгвар

-Духовні дні, які ми проводили у багатьох населених пунктах - від Чопа до Берегова важливі для Карітасу і саме вони служать задля духовного зарядження, - відзначив Антал Єне Майнек.

Зрештою, служіння не може бути здійсненим повною мірою, якщо ми не черпаємо з джерела любові а Бог і є Любов. Тому ми повинні повернутися до нього. - Звісно, окрім духовності, важливі зустрічі працівників Карітасу, які приїхали не лише із Берегівського району, й з Угорщини.

-Нещодавно ми провели духовний день у місті Вац, де нас зустріли прекрасні люди і дали нам чудовий заряд. Тоді виникла ідея провести схожий захід у нас, - відзначає керівник Берегівського Карітасу ім. Святої Анни Маріанна Гарапко. - Ми запросили єпископа Антала Майнека, щоб через навчання наснажував нас новою енергією на подальшу роботу. На нашому заході також присутні також приедставники Карітаса з Угорського міста Вац в особі директора Габора Ковача, який крім духовних подарунків передав нам у користування мікроавтобуси. 

Варто відзначити, що із початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, Угорщина допомагає українським біженцям, які були змушені тікати від обстрілів до більш спокійних регіонів. Значну кількість біженців прихистили у санаторних та освітніх закладах Закарпаття у різних громадах, в тому числі й на Берегівщині. Угорські благодінйики продовжують постачати до регіону значну гуманітарну допомогу. Це і продукти, й медикаменти й засоби гігієни. Так, нещодавно до Закарпаття з Угорщини доставили черговий гуманітарний вантаж на суму 14 млн форинтів.

Також ваідзначмо, що Угорщина напередодні прийняла понад 10 тисяч  українських біженців. 268 особам правоохоронці видали посвідки на тимчасове проживання терміном на 30 днів.

Угорський Уряд й надалі підтримуватиме українських переселенців. Зокрема, як зауважив  заступник прем’єр-міністра країни Жолт Шем’єн, потрібно допомогти понад 700 тисячам українців, що втекли від війни до Угорщини.

Нагадаємо, Угорські благодійники привезли на Закарпаття допомогу на 14 млн форинтів (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Угорщина допомагає: близько 500 потужних джерела безперебійного живлення доправили на Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Будапешт дарує Різдво українським сім’ям: адвентські календарі та пряникові будинки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми зрозуміли, що маємо допомогти": в Україні на кордоні з Угорщиною збудували сухий порт