1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Транзитний проїзд: Угорщина продовжила бездозвільний режим для українських перевізників

21.06.2022 16:15 Без кордонів Актуально

Термін бездозвільного проїзду у двосторонньому сполученні для українських перевізників до моменту набуття чинності "транспортного безвізу" продовжено.

Термін бездозвільного проїзду у двосторонньому сполученні для українських перевізників до моменту набуття чинності

Угорщина продовжила термін бездозвільного проїзду у двосторонньому сполученні для українських перевізників до моменту набуття чинності "транспортного безвізу".

Про це повідомила пресслужба Укртрансбезпеки.

Транзитний проїзд територією Угорщини без використання дозволів можливий у випадку виконання перевезення до та з України. 

Наприкінці березня Угорщина дозволила українським перевізникам до 30 квітня здійснювати усі двосторонні та транзитні перевезення територією своєї країни без дозволів.

Нагадаємо, Угорщина з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну сприяє наданням гуманітарної допомоги українським біженцям. Значна кількість гуманітарних вантажів поставляється до різних областей України, у тому числі, й на Закарпаття. Біженцям, яких прихистили у закарпатських громадах допомагають Угорські благодійні організації, зокрема, Катлолицький карітас.

Варто відзначити, напередодні Угорщина запропонувала зробити внесок у врегулювання глобальної продовольчої кризи, спричиненої російською блокадою українських портів. Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто. Зокрема, він заявив, що можна сперечатися про те, як впоратися з цією кризою, але не розумно намагатися вирішити ситуацію, посилаючи більше зброї.

За винятком матеріальної й фінансової допомоги українським біженцям, Угорщина також пропонує Україні допомогу з експортом українського зерна. Як зауважив Глава угорського МЗС Петер Сійярто, для експорту українського зерна можна задіяти два логістичних вузла на східному кордоні країни. За його словами, зерно та іншу продукцію можна швидко перевезти залізницею з України через Угорщину в порти Південно-Східної Європи.

Нагадаємо, Петер Сійярто заявив, що Росія й надалі постачатиме газ до Угорщини

Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)
Читайте на ГК:Потужне природне явище накрило Західних сусідів: у мережі діляться цікавими відеозаписами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Екстремальне видовище перетворилося на місиво: в Угорщині сталася масштабна трагедія (ВІДЕО)