1. Новини Закарпаття
  2. >

До Закарпаття вчергове надійшов гуманітарний вантаж від Угорщини, вартістю 14 млн форинтів (ВІДЕО)

11.06.2022 18:50 0 Без кордонів

Угорщина продовжує допомагати біженцям на Закарпатті під час війни.

Карітас святої Єлизавети Естергомсько-Будапештської архієпархії привіз до Закарпаття чергову партію допомоги. Зібрані з парафій архиєпархії пожертви привезли на восьмих мікроавтобусах. Про це пише karpat.in.ua

Мікроавтобуси з кордону прибули на подвір'я Берегівської католицької церкви. Потім вони відправилися по індивідуальному маршруту, оскільки гуманітрану допомогу в розмірі 14 мільйонів форинтів доставлять в різні куточки краю.

Допомогу отримають в Мукачівському та Берегівському районах та у Верхньотисянському регіоні.

Допомогу надсилаємо для нужденних і у центральну частину України. Так само допомагаємо вимушеним переселенцям, які з центральної частини прибули на Закарпаття й знаходяться на забезпеченні Мукачівського карітасу, - відзначає секретар карітасу Святої Єлизавети Естергомсько-Будапештської архієпархії Андреа Мартон. - В менших населених пунктах розподілом допомоги займаються місцеві підрозділи нашої організації. Вони надають продуктові пайки нужденним, а також допомагають переселенцям, які розміщені у школах, дистадках, інтернатах.

Нагадаємо, Угорщина із перших днів війни, розпочатої в Україні рф, допомагає українським переселенцям. Гуманітарні вантажі періодично продовжують надходити до різних районів Закарпатської області. Зокрема, значна допомога поставлявляється на Берегівщину, де розселено багато біженців. Однією з таких громад району, де прийняли переселенців зі Сходу України, є Кам'янська ТГ.

Серед гуманітарного вантажу, який надходить від Угорщини - продукти харчування, вітаміни, засоби гігієни тощо.

Угорщина допомагає закарпатським громадам фінансово й матеріально, підтримуючи як лікарні, так гімназії й санаторії.

Допомогу з Угорщини директору Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Новака, Юрію Яцині, передав керівник представництва «Екуменічної служби допомоги» в Україні Янош Геревич. У рамках програми «Угорщина допомагає», представники Генерального консульства Угорщини в Ужгороді передали керівництву санаторія «Квітка полонини» продукти харчування та засоби особистої гігієни, які зараз такі необхідні. 

Понад три місяці на склад Мальтійської служби допомоги Берегівського району регулярно надходять гуманітарні вантажі із різних країн та організацій, переважно за сприяння  Угорської Мальтійської служби допомоги. 

Нагадаємо, залізничники з Угорщини та Європи привезли українським колегам допомогу на 5 000 євро (ВІДЕО)

Читайте на ГК:За минулий місяць на Закарпатті понад 4 тисячі водія порушили правила швидкості
Читайте на ГК:Небесне військо поповнив ще один закарпатець: смертю хоробрих загинув воїн з Мукачівщини (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатська митниця б'є рекорди: фінансові показники вчергове перевиконані