1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Понад 200 гуманітарних вантажів»: Угорська Мальтійська служба допомоги регулярно доправляє в Україну гумвантажі (ВІДЕО)

114
Без кордонів Угорщина

Вантажі з Угорщини, Румунії, Італії та інших країн надходять на склад Мальтійської служби допомоги Берегівського району.

«Понад 200 гуманітарних вантажів»: Угорська Мальтійська служба допомоги регулярно доправляє в Україну гумвантажі (ВІДЕО)

Уже три місяці на склад Мальтійської служби допомоги Берегівського району регулярно надходять гуманітарні вантажі із різних країн та організацій, переважно за сприяння Угорської Мальтійської служби допомоги, інформує ТВ21 Унгвар.

Організація виступає посередником між донорами та реципієнтами. Берегівська організація у сфері логістики та у стратегічних питаннях тісно співпрацює з Угорською Мальтійською службою допомоги та Асоціацією угорських лицарів Мальти, які і зараз докладають зусилля для збору коштів, щоб допомогти організації та через неї – потребуючим.

Одним із головних спонсорів Мальтійської служби допомоги Берегівського району є Фонд Сілли фон Безелагер з Німеччини.

"Наразі в логістичному центрі Мальтійської служби допомоги Берегівського району реалізується цільова доставка гуманітарних вантажів. У даний час забезпечуємо територіальні громади області де розміщені переселенці, пакети з допомогою отримують і ті хто оселився у приватному секторі. Гуманітарні вантажі ми отримали за сприяння угорської мальтійської служби допомоги і звісно не тільки від них. Допомога до нас надходить з Румунії Італії та інших країн. На сьогодні ми відправили більше 200 гуманітарних вантажів і не тільки по Закарпаттю, а й за межі області у Львів, Івано-Франківськ, Київ та Харків", - розповів директор Мальтійської служби допомоги Берегівського району Янош Макук.

Як ми уже неодноразово зазначали, Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber