1. Новини Закарпаття
 2. >
 3. Світ
 4. > >

Віктор Орбан назвав імена міністрів наступного нового-старого уряду

13.05.2022 20:04 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Виконуючи запит новообраного президента країни Каталін Новак, прем’єр провів консультації і домовився з міністрами наступного уряду про подальшу чотирирічну співпрацю.

Виконуючи запит новообраного президента країни Каталін Новак, прем’єр провів консультації і домовився з міністрами наступного уряду про подальшу чотирирічну співпрацю.

Про це у п’ятницю повідомив керівник прес-служби Віктора Орбана Берталон Гаваші.

У попередніх своїх виступах прем’єр наголошував, що країна стоїть перед небезпечними загрозами століття, йде війна, по всій Європі зростають ціни, з’являються вагомі енергетичні виклики, серйозні випробування чекають економіку континенту та й з пандемії ще не повністю викарабкалися.

3 квітня народ Угорщини прийняв важливе рішення: громадяни чекають від керівництва країни, щоб воно захистило їх від цих негараздів, відстояло Угорщину.

Не треба брати участі у війні, а на питання європейської економічної кризи слід дати такі відповіді, які дозволять зберегти до цього часу досягнуте. Угорщині потрібний такий уряд, який здатний дати правильні відповіді на виклики, що стоять перед країною. Виходячи саме з цієї логіки, Віктор Орбан сформував механізм уряду і виключно на даній основі підібрав керівників,- зауважив очільник прес-служби.

Склад п’ятого уряду Віктора Орбана:

 • Жолт Шем’єн, віце-прем’єр, який відповідає за національну та релігійно-дипломатичну політику;
 • Іштван Надь очолить аграрне міністерство,
 • Шандор Пінтер – внутрішніх справ, 
 • Янош Лазар – будівництва та інвестицій,
 • Кріштоф Салаї-Бобровніцкі – оборони,
 • Юдіта Варга – юстиції,
 • Мігай Варга – фінансів,
 • Ласло Палковці – технологій та промисловості.

Прем’єр запросив очолити міністерства культури та інновацій Яноша Чака, зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ - Петера Сійярто, офіс керівника уряду – Антона Рогана, канцелярію Кабінету міністрів – Гергеля Гуйяша.

На посадах міністра розвитку економіки наступні 4 роки працюватимуть Мартон Надь, а територій і використання джерел ЄС – Тібор Наврачіч.

Про це повідомляє МТІ.

Нагадаємо: Угорщина може отримати компенсацію від ЄС за відмову від російської нафти

Читайте на ГК:Угорська екуменічна служба допомоги уклала угоду з фінами про відновлення зруйнованих шкіл на території України
Читайте на ГК:Чехія хоче відправити назад в Угорщину українських переселенців з подвійним громадянством
Читайте на ГК:У Будапешті вітали з ювілеєм закарпатських літераторів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська