1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Був виснажений після 3 днів у горах: в Румунії рятували 22-річного українця (ФОТО)

116

Українець сам покликав рятувальників на допомогу.

Був виснажений після 3 днів у горах: в Румунії рятували 22-річного українця (ФОТО)

В районі гірського перевалу Фарчау, Марамуреш, розшукали та надали першу медичну допомогу та евакуювали 22-річного громадянина України, який звернувся за екстреною допомогою за єдиним номером 112.

Команда з 3 гірських рятувальників з машиною швидкої допомоги Salvamont вирушила до місця події, допоки був можливий доїзд автомобілем, після чого гірські рятувальники продовжили пошуково-рятувальну операцію.

У пошуково-рятувальній операції разом з гірськими рятувальниками також брали участь співробітники прикордонної поліції сектора Poienile de Sub Munte ITPF Sighetu Marmatiei.

“22-річний громадянин України був знайдений. Йому надали першу допомогу, оскільки він перебував у стані легкого переохолодження і був виснажений після 3 днів перебування в горах, і передали медичній бригаді, яка прибула на допомогу”, - повідомили на сторінці Salvamont Maramures.

Читайте також: Померли від переохолодження: в горах Румунії знайшли двох “жмуриків” імовірно українців (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber