1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

“Всі боятися завтрашнього дня”: в мережі показали кілометрові черги до КПП на Виноградівщині (ВІДЕО)

873
Без кордонів Новини Виноградова

Українці штурмують кордони на виїзд з України та годинами стоять у довжелезних чергах, що утворилися.

“Всі боятися завтрашнього дня”: в мережі показали кілометрові черги до КПП на Виноградівщині (ВІДЕО)

Буквально недавно ми писали, що про черги з охочих потрапити в Україну. Тоді на виїзд було спокійно, а на в'їзді спостерігалися чималі черги. Тепер же навпаки, на в'їзді без черг, а на виїзд вони чималі.

“Поверталася сьогодні в Україну через КПП «Вилок» і стала свідком чималих черг з автівок, але, окрім того, дуже багато людей стояло і в черзі для пішого перетину кордону. В пішій черзі стояли в основному жінки та діти. Ті що очікували в черзі, говорили, що вже дуже довго чекають, адже прикордонники дуже ретельно перевіряють документи і тому черги просуваються дуже повільно”, - розповіла Голосу Карпат очевидиця.

В мережі з'явилося відео з чималою чергою, яку було зафіксовано до КПП «Вилок», що на Виноградівщині. Як видно з відео, черга до кордону чималенька і стояти в ній доводиться точно годинами. Також на відео надпис: “КПП Вилок 17 травня 6:40”.

У коментарях під відео користувачі мережі припускають, що вже завтра черги зникнуть:

Читайте також: Останній порятунок чи дорога до смерті?: спокійна на вигляд Тиса ховає в собі стрімкі течії, смертоносне каміння та збирає людські життя (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber