1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Через два роки може запрацювати спільний телеканал Вишеградської четвірки

07.11.2016 Без кордонів Голос Карпат

Згідно з намірами, вже з наступного року почнеться радіотрансляція спільних програм V4. У 2017 році готуватимуться й спільні серіали та обміни телематеріалами.

“Програми виходитимуть на мовах країн - членів Вишеградської четвірки,- наголосив заступник голови однойменного фонду Дьєрдь Варга.- Хотілося б, аби рівень передач був не нижчим від ВВС чи Jazeera. Чехи і словаки ще думають над пропозицією.”

За словами генерального директора Фонду підтримки медіа-послуг (MTVA) Міклоша Васілі, останнім часом національні ЗМІ більше займалися висвітленням власних проблем і орієнтувались в основному на Захід.

“Саме цю позицію хотіли б виправити,- говорить гендиректор.- Потрібно краще знати один одного, більше обмінюватися культурними цінностями, повідомленнями про проведення різних фестивалів, конкурсів і т.ін., ширше інформувати громадськість про події, що відбуваються у країнах V4, які б могли заінтересувати слухачів і глядачів.”

Такі програми готувалися б спільно редакціями чотирьох країн. На думку Міклоша Васілі, подібні передачі сприяли б і розвитку туризму. А Дьєрдь Варга наголосив, що однозначно спільні комунікаційні кроки далі б зближали Вишеградську концесію,- повідомляє Mediaklikk.

Читайте на ГК:Двоє закарпатців були у складі команди України, яка перемогла в міжнародних змаганнях із ловлі коропа / ФОТО
Читайте на ГК:Парламент Угорщини одноголосно засудив український закон про освіту
Читайте на ГК:Угорщина поскаржилася в ООН на Україну
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus