1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

1 млрд доларів держбюджету: металургійний прорив в Україні

56
Аналітика Україна

У період з січня по квітень поточного року металургійні компанії України збільшили прибутки від експорту чорних металів на 16,56% в порівнянні з тим же періодом минулого року, досягнувши 959 мільйонів доларів.

 млрд доларів держбюджету: металургійний прорив в Україні

Як повідомляє Хвиля

Згідно з даними Державної митної служби, чорні метали становили 7,14% загальних надходжень від експорту товарів за цей період. У квітні прибутки від експорту чорних металів склали 207 доларів.

Тим часом, експорт металопродукції за цей же період зменшився на 8,1% - до 306 мільйонів доларів. У квітні було експортовано продукції на суму 77 мільйонів доларів. Водночас імпорт металопродукції за цей період збільшився на 47,2%, досягнувши 326 мільйонів доларів.

Металургійна промисловість України зазнала значних втрат під час російської агресії. До 2014 року в Україні діяло дванадцять сталеварних заводів. Зараз в країні залишилося лише шість таких підприємств, і тільки п’ять з них продовжують свою діяльність.

Читайте також: Пенсіонерів на військовий облік: мобілізація в Україні дійшла до такого етапу 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber