1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

Україна увійшла в ТОП-15 наймогутніших країн світу

236
Аналітика Україна

Україна вийшла на 14-те місце у рейтингу наймогутніших країн світу за 2023 рік, згідно з даними, опублікованими в американському виданні US News & World Report.

Україна увійшла в ТОП-15 наймогутніших країн світу

За результатами опитування, проведеного серед 17 000 респондентів з 87 різних країн, Україна визнана однією з ключових глобальних держав. Відзначено, що основними факторами, які сприяли цьому, є політична стабільність, економічна сила та військова могутність країни.

Україна є активним членом ООН та Світової організації торгівлі. Сфери послуг, промисловість та сільське господарство є основними напрямками економіки. Отримана підтримка від західних союзників після російської агресії у 2022 році значно зміцнила політичну та військову позицію України на світовій арені.

“Сильна армія України стала головним чинником в рейтингу,” – зазначає US News & World Report.

США, Китай і Росія продовжують очолювати рейтинг, але Україна зробила значний крок вперед, вийшовши на 14-те місце. Це стало можливим завдяки комбінації політичної стабільності, економічного розвитку та військової підтримки.

Таким чином, Україна продемонструвала себе як держава, що набирає сили та впливу на міжнародній арені, що підтверджено її позицією в одному з найавторитетніших світових рейтингів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber