1. Новини Закарпаття
  2. >

Наближення до офіційного курсу триває: відомо скільки коштуватимуть долар і євро цього тижня

26.06.2023 08:49 Аналітика

На користь стабільності, як і раніше, гратиме і достатня пропозицію валюти у банках з обмінниками та макрофінансова допомога від зовнішніх партнерів.

На користь стабільності, як і раніше, гратиме і достатня пропозицію валюти у банках з обмінниками та макрофінансова допомога від зовнішніх партнерів.

В останній тиждень червня очікувати на валютному ринку відчутних коливань не варто. Долар, судячи з усього, в банках перебуватиме в діапазоні 36,6-37,3 грн/$, на чорному ринку – 37,15-37,4 грн/$.

Євро, як підказують наші аналітики, в банках лишиться в межах 40,2-4,25 грн/€, а на чорному ринку – в діапазоні 40,6-41,1 грн/€.

Про це пише delo.ua.

Більш того, стабільність на ринку збережеться найімовірніше щонайменше до кінця літа. Про це ж говорять і в Нацбанку, оскільки регулятор уже перейшов до конкретних кроків у бік валютної лібералізації і заявив, що готовий знижувати облікову ставку раніше, ніж планувалося.

Одним із найяскравіших прикладів лібералізації за останній час – дозвіл НБУ із 16 червня українським компаніям (резидентам) переказувати за кордон кошти для погашення окремих категорій зовнішніх позик.

Читайте на ГК:Трудові гарантії для мобілізованих працівників: що варто знати захисникам
Читайте на ГК:В Україні п'ятий місяць поспіль знижується вартість газу: відомо чому
Читайте на ГК:Гороскоп на 9 квітня: що зірки підготували для кожного знаку Зодіаку