1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

Українців попередили, що ціни на пальне зміняться: якою буде вартість

195
Аналітика Україна

Ціни на бензин і дизпаливо на українських АЗС можуть знизитися найближчим часом. Так, середня вартість на заправках може становити 42-43 грн/л.

Українців попередили, що ціни на пальне зміняться: якою буде вартість

Про це розповів OBOZREVATEL аналітик профільного видання "Нафторинок" Олександр Сіренко. Він зазначив, що за останній тиждень основні оператори знижували ціни на фоні порівняно стабільного зовнішнього ринку, який перед цим просів.

"Імпортний ресурс до нас заходить вже кілька тижнів дешевший, ніж на початку весни. Ми фінішуємо травень з низькими цінами на заправках. Майже всі зробили крок до низу на 1-2 грн. Лише одна мережа – Група "Приват" – не рухалась. У них бензин, дизельне пальне коштує 47 грн/л, тоді як основна маса у великих операторах на стелі тримає 44 грн і менше. "Приват" довго так не триматиметься, найближчими днями він зробить крок, але він буде непоступовий, а одразу рішучий, як вже робили кілька разів цього року", – сказав він.

Так, ціни в мережах групи "Авіас", "Авіас плюс", "UKRNAFTA", "УкрТатНафта", "ANP", "Мавекс", "Мавекс плюс", "Sentosa Oil", "ЮКОН", "ЮКОН сервіс", "Rubix", "ЗНП" знизяться на 2-3 гривні.

"Відповідно, за ними підтягнуться деякі мережі, які орієнтуються на їхню присутність на локальному ринку. Вони теж на 50 коп.-1 грн знизяться по бензину та дизпальному. Це дасть здвиг середньої ціни по ринку до 42-43 грн/л – така буде ринкова вартість бензину А-95 та дизельного пального", – сказав Сіренко.

Нагадаємо, Курс долара в Україні змінився: яку вартість визначили банки 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber