1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд більше не зволікатиме, у найближчі місяці тарифи на світло зростуть - експерт

12.05.2023 13:55 Аналітика

Без підвищення вартості світла для громадян енергетики не зможуть підготуватись до зими.

Без підвищення вартості світла для громадян енергетики не зможуть підготуватись до зими.

Уряд більше не буде відкладати підвищення тарифів на електроенергію для населення, бо інакше Україна не зможе підготуватись до наступного опалювального сезону. Про це сказав експерт з енергетики, голова наглядової ради ПрАТ "Запорізький абразивний комбінат" Максим Білявський під час дискусії в Energy Club, пише УНІАН.

"У підготовці до опалювального сезону, який розпочнеться через п’ять місяців, стоятиме питання фінансової ліквідності ринку електричної енергії. Особисто я вважаю, що вводити диференційовані ціни на електричну енергію для населення доведеться. Доведеться змінювати price cap (граничні ціни на ринку електроенергії), інакше назбирати кошти у всіх суб’єктів господарювання ринку електроенергії не вдасться", - сказав він.

Експерт вважає, що країна запізнилися із скасування адміністративного регулювання цін на електричну енергію. І пропустила найбільш сприятливу для цього ситуація в 2021 році. 

Проте, нинішня ситуація із браком коштів на підготовку до наступної зими не дозволить уряду і далі відкладати підвищення.

"Я вважаю, що у наступні декілька місяців нас очікують зміни, які мали відбутися ще два роки тому. Без цих змін підготуватися вчасно і належним чином до опалювального сезону буде доволі складно", - сказав Білявський.

Нагадаємо, Такого ще не було: закарпатців "беруть за горло" десятикратним здорожчанням "другого хліба"

Читайте на ГК:“Автомобільна мобілізація”: важливе уточнення, кого торкнеться вилучення транспорту
Читайте на ГК:Астрологи назвали знаки Зодіаку, які завжди кажуть правду
Читайте на ГК:Потрібні гроші? Отримати кредит онлайн без відмови в Україні швидко та просто!