1. Новини Закарпаття
  2. >

Економіка Закарпаття цьогоріч вийде на зовсім новий рівень, - Василь Іванчо

12.03.2023 11:06 Аналітика

Заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо розповів про покращення економічного розвитку на Закарпатті у 2023 році.

Заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо розповів про покращення економічного розвитку на Закарпатті у 2023 році.

За його словами, економіка Закарпаття розвивається і цього року вийде на зовсім новий рівень. Навіть порівняно з минулим, він впевнений, матимемо приріст за багатьма показниками.

"Уже за перші два місяці 2023 р. бачимо перевиконання планів щодо наповнення бюджетів, реалізовуємо програми «Energy Help» і «Власний дім», приймаємо релоковані компанії", - зазначив Іванчо.

Більше інформації про ці проєкти, нові ідеї та перспективи розвитку економіки Закарпаття Василь Іванчо розповів у програмі «Деталі. На часі» на телеканалі 21 Ужгород.

Читайте на ГК:Воювати не проти ворога, а один з одним: священник на Закарпатті розхитував суспільно-політичну обстановку в регіоні на користь країни-агресора (ФОТО)
Читайте на ГК:Унікальний випадок на Закарпатті: прикордонники гналися за чоловіком, який з наркотиками розгулював у забороненій зоні (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Дівчина ледь не загинула та втратила багато крові: медики розповіли про шокуючий випадок на Закарпатті