1. Новини Закарпаття
  2. >

30 чи 50 грн за долар: до якої цифри вже невдовзі наблизиться валюта

07.03.2023 14:30 Аналітика Думка

Українці, які в паніці скуповували долари по 43 грн, раптом опинилися перед курсом 38,60 грн/$. Куди може рушити курс далі, пояснив фінансовий аналітик.

Українці, які в паніці скуповували долари по 43 грн, раптом опинилися перед курсом 38,60 грн/$. Куди може рушити курс далі, пояснив фінансовий аналітик.

Курс може піти на 30 грн/$ або вище за 50 грн залежно від різних сценаріїв. Про це написав у Facebook президент інвестиційної групи "Універ" Тарас Козак, інформує УБР.

"Варту! Грабують! Це ми запасалися доларами на всі гроші, купували долари по 41, по 42, навіть по 43 грн. І що? Нас знову кинули! В обмінниках сьогодні долари по 38,60 ₴/$", - іронізує експерт.

При цьому, зазначає він, невідомо, куди рушить курс далі – варіанти можуть бути взаємовиключними. За одним із сценаріїв, долар може коштувати 30-35 грн.

"Що буде далі з курсом? Насправді ніхто не знає. Може бути і 30-35 ₴/$, якщо Захід і надалі підтримуватиме Україну, фінансуватиме відновлення та модернізацію, членство України в ЄС та НАТО стане реальністю", - вважає аналітик.

Можливо, і протилежний сценарій – догляд на 50 грн. Фінансист дає пораду, як чинити за невизначеності.

"Може бути 50 ₴/$ і гірше за певних кризових сценарій. Вірна стратегія - розкладати свої заощадження в різні кошики. Звичайно, більша частина накопичень має бути в нашій національній валюті. Краще не в готівкових, а в прибуткових фінансових інструментах", - рекомендує Тарас Козак. національній валюті. Краще не в готівкових, а в прибуткових фінансових інструментах", - рекомендує Тарас Козак.

Читайте на ГК:Гороскоп на 4 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“У школах, клубах та майже повсюди де є люди”:  у МВС розповіли про плани щодо системи відеомоніторингу
Читайте на ГК:«Хто не був на фронті, вони на фронті будуть»: Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні