1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

Експерт пояснив, як зміниться курс долара найближчим часом

207
Аналітика Україна

На кінець лютого і початок березня в Україні зберігається "курсова рівновага". Готівковий курс долара продовжить утримуватися на рівні в 39,5-40,5 грн.

Експерт пояснив, як зміниться курс долара найближчим часом

Про це заявив директор департаменту казначейства Cominbank Герман Марченко, пише "Обозреватель".

Він розповів, що стабільність на валютному ринку триватиме, а вартість долара кардинально не зміниться.

"З початку року валютний ринок у здоровому сенсі жвавий, про це свідчать помірні курсові коливання в обмінних пунктах. Водночас, за всіма ознаками, протягом наступного тижня збережеться "курсова рівновага". Зараз немає вагомих підстав ані для різкого зміцнення гривні, ані для її падіння", - сказав Марченко.

За словами банкіра, зміцнення гривні у доларах в лютому можливе завдяки кільком факторам. Серед них - помірні темпи інфляції та збалансований бюджет.

Зокрема, збалансувати бюджет вдалося завдяки міжнародній фінансовій допомозі. Зазначимо, що Україна отримала 3  млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС і 1 млрд доларів грантової допомоги від США.

"Однак у такої тенденції також є економічно обумовлені межі: верхня планка курсу втримається на рівні 40,5 грн/долар, а нижня - на рівні 39,5 грн/долар. Це сьогодні коридор "міцної" гривні", - пояснив експерт.

Марченко переконаний, що підстав для стрибків курсу валют в Україні на сьогодні немає.

"З 27 лютого по 5 березня, попри можливі незначні курсові коливання на готівковому ринку в межах 0,5 грн/долар, курс залишатиметься на рівні 39,5-40,5 грн", - прогнозує банкір.

Нагадаємо, Автобуси із українцями потрапили у страшну аварію: відомо деталі трагічної ДТП  

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber