1. Новини Закарпаття
  2. >

Ціна "злетіла" у шість разів: головний інгредієнт борщу "пекельно" подорожчав

12.08.2022 19:31 Аналітика

Відпускні ціни на білокачанну капусту на поточному тижні зросли до 22-27 грн/кг.і цей показник в середньому на 10% вище, ніж тижнем раніше.

Відпускні ціни на білокачанну капусту на поточному тижні зросли до 22-27 грн/кг.і цей показник в середньому на 10% вище, ніж тижнем раніше.

Відпускні ціни на білокачанну капусту на нинішньому тижні зросли до 22-27 гривень/кг ‒ в середньому на 10% вище, ніж тижнем раніше. Про це повідомили експерти аналітичної платформи EastFruit.

"Основною причиною цінового зростання в сегменті білокачанної капусти стало завершення сезону реалізації даної продукції середніх сортів. У той же час до більш стрімкого подорожчання виробники не вдавалися, побоюючись, що подібні коригування можуть спровокувати погіршення темпів збуту білокачанної капусти", ‒ йдеться в повідомленні.

При цьому на початку серпня білокачанна капуста в Україні вже коштує в середньому вшестеро разів дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Однак, як кажуть виробники, сподіватися на зниження цін на початку осені 2022 року, швидше за все, українцям не варто.

"Невеликий спад можливий тільки на початку збиральної кампанії, потім ціна буде тільки підвищуватися. Справа в тому, що на сьогоднішній день учасники ринку вже стурбовані видами на урожай капусти. Через спеку та посуху може значно зменшитися валовий збір даної продукції. Також, варто відзначити, що площі під даною культурою в поточному сезоні істотно знизилися", - підкреслили аналітики.

Нагадаємо, Чоловіки зможуть виїхати з України, але не всі – три законопроєкти у Раді.

Читайте на ГК:Одна з країн ЄС готує зміни для українців: що на них чекає
Читайте на ГК:Україну скують нові заморозки: у яких областях буде найхолодніше
Читайте на ГК:Новий закон про мобілізацію: до чого готуватися з 18 травня всім чоловікам