1. Новини Закарпаття
  2. >

Ймовірність великого конфлікту між державами зростає, – начальник Генштабу США

05.04.2022 19:20 Аналітика

Ситуація у світі стає все більш нестабільною. Ймовірність значних міжнародних конфліктів між великими державами зростає, а не зменшується.

Ситуація у світі стає все більш нестабільною. Ймовірність значних міжнародних конфліктів між великими державами зростає, а не зменшується.

Про це повідомив Комітет Палати представників США зі збройних сил.

Таку заяву зробив Марк Міллі, голова Об'єднаного комітету начальників штабів США й військовий радник Байдена. Він висловився й про загрози для Європи та світу з боку Росії.

Штати повинні готуватися до різних сценаріїв

Міллі підкреслив, що США зараз перебувають у "дуже критичній й історичній геостратегічній точці перелому". Адже зростає загроза серйозних міжнародних конфліктів. З огляду на це, Вашингтону слід проводити чітку стратегію підтримки миру за допомогою недвозначної сили щодо КНР та Росії.

За словами американського воєначальника, важливо одночасно підтримувати готовність до загроз й модернізуватися. "Якщо ми цього не зробимо, то ризикуємо безпекою майбутніх поколінь", – пояснив він.

Як додав Міллі, американська армія має й надалі залишатися найбоєздатнішою силою у світі. "Ми, військові США, завжди будемо готові стримувати наших ворогів. А якщо стримування не вдається, то боротися і перемагати", – запевнив очільник Генштабу США.

Що Міллі казав про Україну

Крім цього, генерал заявив, що російське вторгнення в Україну є найбільшою загрозою миру та безпеці Європи та, можливо, світу за 42 роки його військової служби у США.

Нагадаємо, Десантники вполювали російський ударний вертоліт зі "Стугни" на Харківщині (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Війська західних країн можуть опинитися в Україні: заява ексспецпредставника США в Україні
Читайте на ГК:Google стане платним?: користувач повинен буде заплатити за пошуковик в деяких випадках
Читайте на ГК:Вчені відкопали рідкісне кумедне видовище: "пікатний" момент застряг у шматку бурштину (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська