1. Новини Закарпаття
  2. >

Липкий бруд. Дуров про шкоду Netflix і TikTok

05.09.2021 14:07 Аналітика Думка

Різноманіття цифрових розваг змушує підсвідомість шукати вирішення проблем, яких не існує, пояснює підприємець.

Різноманіття цифрових розваг змушує підсвідомість шукати вирішення проблем, яких не існує, пояснює підприємець.

Перегляд Netflix і TikTok гальмує продуктивність людського мозку, навантажуючи його проблемами, яких не існує. Таку думку висловив засновник соцмережі ВКонтакте і месенджера Telegram Павло Дуров, пише РБК. 

"Розум - наш найпотужніший інструмент. Немає нічого, на що він не був би здатний ... На жаль, більшість людей вважають за краще живити свій мозок не реальними фактами, завдяки яким можна змінити світ, а випадковими серіалами Netflix або роликами TikTok", - заявив Дуров. 

Він пояснив, що на глибинному рівні мозок людини не може відрізнити вигадку від реальності. Тому різноманіття цифрових розваг змушує підсвідомість шукати вирішення проблем, яких не існує. 

"Щоб бути творчими і продуктивними, ми повинні спочатку очистити з нашого розуму липкий бруд нерелевантного контенту, яким його щодня наповнюють "рекомендаційні алгоритми". Якщо ми хочемо повернути собі творчу свободу, ми повинні спочатку повернути собі контроль над своїм розумом", - резюмував підприємець.

На його думку, якщо "живити мозок реальними даними", які дозволяють вирішувати фундаментальні проблеми, розум буде обробляти ці дані навіть у фоновому режимі, наприклад, уві сні і пропонувати несподівані рішення. Раніше Дуров назвав сім способів боротьби зі старінням.

На його думку, потрібно відмовитися від алкоголю, багато спати, не переїдати, оскільки надмірна вага додає років і "пов'язана з десятками хвороб", а також не їсти м'ясо. Крім того, слід регулярно отримувати фізичне навантаження, обмежити стрес і жити самому.

Читайте на ГК:Відомий актор загинув жахливою смертю у 27 років: що відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Двоє українок потрапили у смертельну аварію в Німеччині: деталі жахливої ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть вплинути й на роботу комп'ютерів: уповільнення обертання землі та наслідки таких змін
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська