1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

"Закарпаття має бути місцем постійних контактів між Україною та Європою", - Клімкін (ВІДЕО)

170
Аналітика Закарпаття

Гість цього випуску Varosh Talks. Інтерв’ю – Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках. Спілкувалися про місце України в Центральній Європі, про повернення України в контекст Центральної та Східної Європи.

"Закарпаття має бути місцем постійних контактів між Україною та Європою", - Клімкін (ВІДЕО)

Йдеться про те, щоби Україна врешті почала розглядатися західними сусідами не як якась буферна зона між Заходом і Росією, не як grey zone, а як повноцінний учасник європейської спільноти, повідомив Варош.

Йдеться про нарощення постійної взаємодії із нашими сусідами – Угорщиною, Польщею, Словаччиною, Румунією, Чехією – аби вони почали дивитися на Україну, як дивляться один на одного. Щоби Україна стала тим пазлом, який довершить єдність Центрально-Східної Європи.

У цьому ключі ми говорили про важливість таких регіонів як Закарпаття, який є українським фронтиром і водночас європейським. Закарпаття – це місце, де Україна зустрічається із Європою, де Україна постійно перетинається із Європою. Важливо, аби Закарпаття було місцем постійних контактів між Україною та Європою – інвестиційних, інфраструктурних, логістичних, культурних, - йдеться на сайті Варош.

Нагадаємо, Верховна Рада відхилила постанову про зниження ціни на електрику та тарифи на послуги розподілу газу.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber