1. Новини Закарпаття
  2. >

Мінекономіки України оцінює спад ВВП в 2020 році в розмірі 4.2% і очікує зростання ВВП у 2021 році на 4.8%

05.02.2021 10:00 Аналітика

До вашої уваги публікація онлайн-ресурсу hugs.fund

До вашої уваги публікація онлайн-ресурсу hugs.fund

Нагадаємо, що ВВП США в поточному році швидше за все виросте на 5-6% після спаду на 3.4% в минулому році. Тобто економіка України відстає навіть від такого важкоатлета як США. Хоча з низької бази зазвичай рости легше.

Країна, бюджет, бізнес, люди і пенсіонери таким чином платять за відсутність реальних реформ. У найближчі роки помітного прогресу реформ не очікується.

І тут варто акцентувати увагу на зростанні кількості скарг бізнесменів на роботу податкових органів. Офіс бізнес-омбудсмена в 4-му кварталі минулого року отримав 451 скаргу на порушення з боку держорганів, що на 9% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Згідно з оприлюдненим у четвер релізом, найбільша кількість скарг компаній надійшло на Державну податкову службу - 64%, на правоохоронні органи - 12%, на держрегуляторів - 7%

"Підприємці, зокрема, скаржилися на процесуальні зловживання Нацполіціі і СБУ" У зв'язку з цим важливо знати, що саме бізнес є ключовим джерелом податків і зарплат.

Нагадаємо, падіння рейтингів, енергокриза, загострення на Донбасі. Якими можуть бути наслідки закриття телеканалів, - Страна

Читайте на ГК:Військовозобов'язані масово оновляють дані у мобільному додатку, - Міноборони
Читайте на ГК:Масові відключення електроенергії в Україні: з 18 травня діють нові обмеження у використанні світла
Читайте на ГК:Двоє порушників намагалися підкупити прикордонників, щоб потрапити до Польщі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська