1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

30 років Закарпаттям займалися сусіди – Іванна Климпуш-Цинцадзе

07.11.2020 14:34 Аналітика

Головна проблема Закарпаття це те, що протягом 30 років незалежності, держава Україна була недостатньо присутня в регіоні.

Головна проблема Закарпаття це те, що протягом 30 років незалежності, держава Україна була недостатньо присутня в регіоні.

Десь Закарпаттям займалися сусіди, а зараз ми пожинаємо плоди недоприсутності, десь цим скористалися злочинці. Так вважає Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Комітету ВРУ з питань інтеграції України в ЄС. Свою думку вона висловила на форумі «Re:Open Zakarpattia», який проходить 7-8 листопада на Закарпатті.

"Закарпаття - це широко відкриті західні ворота України до світу, це ворота до можливостей європейської інтеграції. Закарпаття, як частина України, має допомогти відстояти ті цінності, за які стоїть вся країна та зв’язати великою кількістю ниток з ЄС, - каже Іванна Климпуш-Цинцадзе. - Успіх Закарпаття можливий, тільки коли рівень місцевий, в тому числі громадянське суспільство, буде співпрацювати з загальнодержавним».

За словами парламентарки,  Закарпаття треба зв'язати інфраструктурними судинами з усією Україною та світом. 

«Ми не допрацьовуємо тим, що не ведемо достатньої комунікації з сусідами»,- додала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, Словаччина закриває кордон з Україною.

Читайте на ГК:В Ужгороді п'яна водійка Volkswagen врізалася в дерево: опубліковано фото (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті завершено розслідування у справі закупівлі неякісних засобів захисту від коронавірусу на 30 млн грн
Читайте на ГК:Розробка українських студентів встановлена в Ужгороді: для чого вона (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...